Ροή

win8

xnomik

New member
Joined
8 November 2011
Μηνύματα
21
Βαθμολογία
1
Points
1
εχω win7 και θελω να βαλω win8 σε αλλο partition γινετε και πως? ευχαριστω!!
 

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Απ: win8

Η εγκατάσταση είναι ίδια με τα windows 7 κάνε κλικ πάνω στο σημείο που σου δείχνω στην φωτογραφία

windows7install4.jpg

και στην συνέχεα επέλεξε το partition που θέλεις να εγκαταστήσεις τα Windows 8 και είσαι εντάξει.
Σημείωση τα Windows 7 δεν θα διαγράφουν απλά θα έχεις την επιλογή να διαλέξεις σε πιο λειτουργικό θέλεις να κάνεις Login
 
Last edited:

RC_Andreas

Administrator
Joined
3 June 2010
Μηνύματα
4,599
Βαθμολογία
9
Points
38
Location
Ελλάδα
Website
www.eltube.gr
Απ: win8

Εάν είχα προσέξει καλύτερα πως εσύ έκανες την ερώτηση δεν θα απαντούσα και ο λόγος είναι ότι όσες φορές πύρες απάντηση δεν έδωσες κάποιο σημείο αν η απάντηση σε βοήθησε δεν εκτιμάς καθόλου τον χρόνο του άλλου που πασχίζει να σε βοηθήσει

Απόσπασμα από τους κανονισμούς του φόρουμ

Εάν μία απάντηση σάς βοήθησε, θα ήταν χρήσιμο να γνωρίζουμε ποια ήταν. Εξάλλου αυτός είναι ο σκοπός ενός φόρουμ: η ανταλλαγή πληροφορίας. Η ανταλλαγή πληροφορίας δεν είναι μόνο να παίρνει κανείς απαντήσεις σε ερωτήσεις αλλά επίσης να μοιράζεται επιτυχημένες και αποτυχημένες εμπειρίες. Θεωρήστε ότι με τον τρόπο αυτό, βοηθάτε κάποιους να αποφύγουν τα ίδια λάθη που εσείς κάνατε. Και αν φυσικά μετά από λίγο καιρό, βρεθεί η απάντηση από το ίδιο τον ερωτώντα, θα ήταν πολύ χρήσιμο να την μοιραστεί με τα άτομα στα οποία έθεσε την ερώτηση.

Επίσης, ένα ευχαριστώ και το να μάθουν οι άλλοι ότι εκτιμάτε τον χρόνο και τον κόπο τους , είναι καλή ιδέα. Αντίθετα, το ευχαριστώ εκ των προτέρων δεν είναι καλή ιδέα, διότι πολλοί το ερμηνεύουν ως επείγομαι και δεν έχω χρόνο να ευχαριστήσω αργότερα?

Και εδώ τα ερωτήματα σου

Εκκινηση
PC DEL BIOS
Οθονη
 

xnomik

New member
Joined
8 November 2011
Μηνύματα
21
Βαθμολογία
1
Points
1
Απ: win8

Εχεις απολιτο δικιο φιλε μου και ζητω συγνωμι για την παραλιπση αυτη!ευχαριστω!!!!
 

xnomik

New member
Joined
8 November 2011
Μηνύματα
21
Βαθμολογία
1
Points
1
Απ: win8

Αν ειχες προσεξει θα εβλεπες το ευχαριστω!
εχω win7 και θελω να βαλω win8 σε αλλο partition γινετε και πως? ευχαριστω!!αυτο ειχα γραψει!!!!
 
Top Bottom