Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Αποτελέσματα 11 μέχρι 18 από 18

Απ: Αγαπημένα Αρώματα

Τα δικα μου αρωματα που χρυσιμοποιω ειναι,
    Cacharel,Chloe,Cerruti
    απο Sephora τα αγοραζω,το site που αναφερεις Bubbles δεν το γνωριζω θα το ριξω μια ματια,υπαρχουν και αλλα διαφορα οπως το profumeria η το parfumerie
    η τιμες πανω κατω ειναι ιδιες ελαχιστη διαφορα θα ελεγα.
    Υπάρχουν πολύ τρόποι να πείτε ευχαριστώ.!!!
    Ένας από αυτούς είναι να κάνετε εγγραφεί στην νέα Ελληνική κοινωνική ιστοσελίδα…
    hellascosmos.com

ναι κοίταξε το σάιτ και πες μου γνώμες. Με βολεύει πολύ γιατί παίρνω και τα καλλυντικά μου για δωρεάν αποστολή και έχω αποκτήσει και μια καλή έκπτωση. Μου αρέσει και εμένα το Cerruti!

Bubbles δε το ήξερα το Strawberrynet, πολύ καλό φαίνεται. Έχει Χριστουγεννιάτικη έκπτωση 70% τώρα απ' 'οτι είδα στα αρώματα. Θα το δοκιμάσω επειδή μπορείς να πληρώσεις και με κατάθεση σε τράπεζα. Από ebay θέλω να ψωνίσω και δεν έχω paypal

έχω χρόνια να αγοράσω από το ebay!!! έχει αγοράσει κανείς κανένα καινούριο άρωμα; να μας πει καμια ιδέα;

To αγαπημένο μου άρωμα είναι το Magnetism της Escada!!! Το λατρεύω!! Δίκιο έχεις Bubbles στο Strawberrynet το έψαξα και το βρήκα σε καλύτερη τιμή!! Θα το πάρω από εκεί!! Ευχαριστώ!!

τέλεια και τα αρώματα της Escada!!! από ότι είδα τώρα τελευταία η εταιρεία έκανε και Ελληνική σελίδα στο Facebook https://www.facebook.com/pages/Straw...99983206721092 βλέπεις τώρα τις προσφορές πιο άνετα τουλάχιστον για μένα φυσικά.

Σοβαρά;;; Δε το ξερα!! Σ' ευχαριστώ πολύ! Θα βλέπω τις προσφορές πιο εύκολα τώρα!!! Θέλω να πετύχω μια φορά την προσφορά 70%, όλο κάτι τυχαίνει και την χάνω!!

νομίζω έχουν 70% σε προϊόντα χωρίς το κουτί τους. κοίταξε και δες...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία