Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Αποτελέσματα 1 μέχρι 10 από 18

Αγαπημένα Αρώματα

Τα δικά μου αγαπημένα αρώματα είναι DKNY Red Delicious και Christian Dior Jadore.. απλά υπέροχα!!! Ποια είναι τα αγαπημένα σας αρώματα;

2. # ADS
    Circuit advertisement
    Ημ. Εγγραφής
    Always

Απ: Αγαπημένα Αρώματα

εμενα μου αρεση το Pleasures της Estee Lauder και το Manifesto της Υves Saint Laurent

To Jadore καλο μου αρεσει οπως και το DKNY τα δικα μου αρωματα που χρησιμοποιω ειναι της Estee Lauder.
    Υπάρχουν πολύ τρόποι να πείτε ευχαριστώ.!!!
    Ένας από αυτούς είναι να κάνετε εγγραφεί στην νέα κοινωνική ιστοσελίδα μας…
    hellascosmos.com

θυμάμε τη μυρωδιά από το Pleasures στο λύκειο. τι έντονη μυρωδιά !!! δεν ξέρω κάποια αρώματα πάντα τα συνδυάζω μαζί με στιγμές ζωής.

Δικά μου αγαπημένα:
    Νarciso Rodriguez For Her
    Miss Dior Eau De Parfum Spray
    Aλλά πανάκριβα όλα τα επώνυμα αρώματα

Ναι είναι ακριβά, πάντα ψάχνω να τα αγοράζω σε έκπτωσεις γιατί δεν παίζει αλλιώς... από που αγοράζετε τα αρώματα σας;;;

Παράθεση Αρχικά καταχωρημένο από Bubbles Εμφάνιση Μηνύματος
    Ναι είναι ακριβά, πάντα ψάχνω να τα αγοράζω σε έκπτωσεις γιατί δεν παίζει αλλιώς... από που αγοράζετε τα αρώματα σας;;;
    Kι εγώ προσπαθώ να βρίσκω εκπτώσεις αλλά συνήθως δε τα καταφέρνω. Αγοράζω από hondos, sephora κλπ. Αν αγοράσω απ' το internet παίζει να είναι πολύ πιο φθηνά με τα έξοδα αποστολής ή τα ίδια. Ξέρετε κανένα eshop με λίγα έξοδα αποστολής που να είναι τα προιόντα σίγουρα αυθεντικά;

τα περισσοτερα μου τα κανανε δωρα,εχω αγορασει αρκετα μεσω internet απο το ebay,ολα ητανε οκ δεν ειχα κανενα προβλημα,απλα κοιταω να με συμφερει με τα εξοδα αποστολης
    Υπάρχουν πολύ τρόποι να πείτε ευχαριστώ.!!!
    Ένας από αυτούς είναι να κάνετε εγγραφεί στην νέα κοινωνική ιστοσελίδα μας…
    hellascosmos.com

Τα τελευταία χρόνια έχω ανακαλύψει ένα eshop που λέγετε strawberrynet και πλέον εκεί βρίσκω τα αρώματα μου σε καλές τιμές και φυσικά όλα τα υπόλοιπα καλλυντικά που χρησιμοποιώ. Δεν πληρώνω έξοδα αποστολής και να σου πω την αλήθεια όταν βρίσκω τα αρώματα σε εκπτώσεις συμφέρει και είναι και αυθεντικά. Ναι το ebay πρέπει να το προσέχεις γιατί συνηθίζουν πολλοί να πουλάνε fake προϊόντα. Πρέπει να ξέρεις από ποιον πωλήτη θα αγοράσεις.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Σελιδοδείκτες

Σελιδοδείκτες

Δικαιώματα Δημοσίευσης

• Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύετε απαντήσεις
  • Δε μπορείτε να δημοσιεύσετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • Δε μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • BB code είναι σε λειτουργία
  • Smilies είναι σε λειτουργία
  • [IMG] κώδικας είναι σε λειτουργία